Wydarzenia kulturalne

Awatar użytkownika
adgam
User
User
Reakcje:
Jestem: wesoła
Kontakt:

Wydarzenia kulturalne

Post by adgam » 01 paź 2018, 12:03

Kocham kulturę i sztukę ; ubóstwiam chodzić na niebanalne sztuki
filmy / w środę idę na kontrowersyjny film KLER.
W piątek byłam na recitalu Mietka Szcześniaka świetny Obrazek
"Zapraszamy na koncert Mietka Szcześniaka, podczas którego usłyszymy utwory z płyty "Nierówni". Nagranie tego albumu było marzeniem Mietka od wielu lat. Wybrał 11 wierszy ks. Twardowskiego i skomponował do nich muzykę. Zamierzenie było proste: podzielić się ulubioną twórczością Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta tak, aby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać. Niewymuszenie i ot - po prostu. Zupełnie jak w wierszach księdza Twardowskiego."

Dzisiaj idę na recital Roberta Janowskiego ..relację przekażę - postaram się ::klaniasie2:: Obrazek
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)

Awatar użytkownika
adgam
User
User
Reakcje:
Jestem: wesoła
Kontakt:

Re: Wydarzenia kulturalne

Post by adgam » 02 paź 2018, 17:30

Wczoraj byłam na recitalu R.Janowskiego , podejrzewam będzie następny i szczerze polecam .
Robert Janowski jak zwykle wyluzowany i......starzeje się razem ze mną ::jezyczek::
Pamiętam jego w Metrze jako Janka. Na Metrze byłam z moją córką wielokrotnie , wiele osób nie wie, że właśnie w Metrze debiutowała Górniak
przypomnijmy sobie Robert Janowski

Edyta Górniak
whttps://www.youtube.com/watch?v=fNOEJuScx9I&ind ... NOEJuScx9I

Koncert Rober Janowski zakończył nie utworem z promującej płyty "najpękniejsze melodie" , lecz utworem ...Esmeralda.
Moim zdaniem najlepsze wykonanie tego utworu w Sopocie przez Garou. Jackowskiego i oczywiście Janowskiego
Ostatnio zmieniony 04 paź 2018, 11:46 przez pix07, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wstawianie video działa bez bbcode
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)

ODPOWIEDZ